ایجاد حساب کاربری
قوانین بازاریاب

قوانین بازاریاب :

 1. بازاریابی و انتشار لینک های بازاریابی در شبکه ها و سایت هایی صورت گیرد که مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند.
 2. بازاریابان عزیز مجاز به درج امکانات غیر واقعی مغایر توضیحات محصولات نیستند و می بایست امکانات و توضیحات هر محصول را مطابق با موارد مندرج در پارس وردپرس به کاربران هدف خود اعلام کنند.
 3. حداقل مبلغ تسویه حساب با بازاریابان ۲۰.۰۰۰ تومان است.
  • تبصره ۳-۱: تنها موجودی حاصل از بازاریابی محصول، قابل برداشت است و بازاریابان نمی توانند با شارژ کیف پول خود، موجودی حساب را افزایش داده و درخواست برداشت وجه ارسال کنند. مبالغ شارژ شده به این منظور به هیچ وجه قابل عودت نیست و بازاریابان عزیز می توانند با اعتبار غیرنقدی خود به خرید از پارس وردپرس بپردازند.
 4. تسویه حساب با بازاریابان هفته ای ۲ مرتبه انجام می شود.
 5. مبلغ تسویه حساب ها هیچ گونه سقفی ندارد.
 6. پارس وردپرس هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیت های دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی بازاریابان از شرایط همکاری نخواهد شد.
 7. بازاریابان می توانند با ثبت نام و رفتن به منوی بازاریابی کد شخصی حساب خود را دریافت نمایند.
 8. پارس وردپرس در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی بازاریابان مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.
 9. خدمات پارس وردپرس به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمناً هیچگونه ضمانتی مانند به فروش رفتن محصول، تبلیغ محصول در سایر سایت های مرتبط با پارس وردپرس و یا معرفی محصول در سایر سایت ها ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویس های پارس وردپرس که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و پارس وردپرس هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد. پارس وردپرس تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.
 10. سقف خسارات اثبات شده توسط مرجع رفع اختلاف به بازاریابان برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه یک بار خرید محصول مطابق با قیمت مندرج در پارس وردپرس بوده و پارس وردپرس هیچگونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.
 11. درصد بازاریابی هر محصول فروخته شده توسط بازاریاب در پارس وردپرس ۱۰ درصد می باشد که ۵ درصد آن از انتشار دهنده و ۵ درصد دیگر از حق فروش پارس وردپرس برداشت و به حساب بازاریاب پرداخت می گردد. (پارس وردپرس جوانب انصاف را رعایت کرده و تمام درصد بازاریاب را از حساب انتشار دهنده کسر نخواهد کرد.)

تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات پارس وردپرس تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه پارس وردپرس و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، پارس وردپرس حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت پارس وردپرس در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا پارس وردپرس مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و بازاریابان می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت پارس وردپرس کنترل نماید.

یا
با گوگل وارد شوید